AlleKurier.pl

Allekurier to popularna platforma do nadawania różnego rodzaju przesyłek. Współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku takimi jak UPS, InPost, DPD, DHL, GLS i FedEx i doskonale wpisuje się w potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych. Cenią oni przede wszystkim atrakcyjne ceny, szeroką paletę usług dodatkowych oraz szybkie doręczenia. To sprawia, że dużym zaufaniem cieszy się oferta Allekurier. Europa i wiele krajów na świecie to adresy, do których docierają tani kurierzy.

Allekurier Strona www

Jakie opinie ma Allekurier?

Pozytywne opinie o Allekurier wynikają przede wszystkim z faktu, że pośrednik rzetelnie realizuje zlecenia. Klienci nie muszą również podpisywać umów ani deklarować określonej ilości nadawanych paczek. Poza tym Allekurier kontakt z klientami stawia na pierwszym miejscu i w każdym momencie można zadać pytania specjalistom oraz poprosić o pomoc. Wiele osób wybiera tradycyjne formy i korzysta na przykład z infolinii Allekurier. Bez problemu można również wykorzystywać formularze na stronie internetowej czy skontaktować się w mediach społecznościowych. Allekurier profil na Facebooku wykorzystuje dość aktywnie. Działa także kanał na YouTube. Bez problemu można więc znaleźć wskazówki dotyczące na przykład przygotowania paczek do wysyłki lub też zamówienia taniego kuriera na Allekurier.

Siedziba Allekurier

Korzystanie z Allekurier pozwala wybrać taką opcję, która sprawi, że kurier tanio przewiezie paczkę prosto do odbiorcy. To niezwykle konkurencyjna oferta. Allekurier siedzibę ma w Krakowie, ale działa na terenie całego kraju od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. 

Stale również dostosowuje się do zmian na rynku. Dzięki temu tańszy kurier codziennie obsługuje firmy i klientów indywidualnych. Allekurier cennik ma bardzo korzystny i jest to jeden z ważniejszych argumentów przy wyborze właśnie tej platformy.

Opcje dodatkowe Allekurier

Kurier tani to usługa szyta na miarę potrzeb. Poza standardową ofertą można wybrać również szereg opcji, które pozwalają spersonalizować zlecenie, choć w większości przypadków są one dodatkowo płatne. Popularnością cieszy się pobranie Allekurier. Wielu klientów w dalszym ciągu z różnych względów lubi płacić za przesyłkę przy odbiorze. Chętnie wybierane jest również dodatkowe ubezpieczenie, a moduł śledzenia przesyłek Allekurier pozwala monitorować trasę paczki do odbiorcy i stanowi informację o jej odebraniu. Poza tym jest to opcja bezpłatna. Allekurier reklamacje również rozpatruje w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu można być pewnym, że kurier tańszy dowiezie paczkę, paletę lub dokumenty w dowolne miejsce. Serwis specjalizuje się również w transporcie różnorodnych przesyłek z Chin. Allekurier dostarcza przede wszystkim drobnicę i kontenery drogą morską oraz lądową. Zobacz czym jest spedycja morska.