Furgonetka

Popularny broker Furgonetka to oferta dla klientów indywidualnych i firm z różnych sektorów. Współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku, daje dostęp do różnych opcji, a także do niezwykle atrakcyjnych cen. Co istotne, w serwisie Furgonetka logowanie nie jest potrzebne, nie wymaga się podpisywania umów ani deklarowania ilości nadawanych paczek. Dzięki temu sam proces wysyłki jest intuicyjny i polega na wypełnieniu formularza online.

Screenshot 6

Jak wysłać paczkę Furgonetką?

Klienci zwracają szczególną uwagę na atrakcyjny cennik Furgonetka. Szybko i sprawnie można również nadać paczki krajowe i międzynarodowe bez konieczności wychodzenia z domu. Po przesyłkę przyjedzie najtańszy kurier, którego wybraliśmy, ale bez problemu można również nadać i odebrać paczkę w wygodnych paczkomatach czy też dedykowanych punktach. Na stronie internetowej Furgonetka znaleźć można również porady, jak przygotować paczkę do wysyłki i wiele innych istotnych wiadomości.

Furgonetka – opcje dodatkowe

Spośród opcji dodatkowych Furgonetki najczęściej wybierane jest pobranie lub ubezpieczenie. One oczywiście wpływają na cenę, za którą kurier tańszy zrealizuje usługę. Bezpłatnie natomiast można korzystać z modułu śledzenia przesyłek Furgonetki. Monitorowanie drogi paczki jest szczególnie istotne dla sklepów internetowych oraz tych nadawców, którym szczególnie zależy na czasie i chcą wiedzieć, czy odbiorca odebrał przesyłkę. Przydaje się także książka adresowa Furgonetka oraz kreator szablonów, które usprawniają cały proces wysyłki, pozwalają szybko zaimportować kontakty, a tym samym stawiają na pewnego rodzaju integrację z różnymi programami. System daje dostęp również do raportów i statystyk Furgonetki.

Kurier tani u brokera Furgonetka

Poza atrakcyjnymi cenami i całym pakietem usług dodatkowych szybkie doręczenie przesyłek w Furgonetce są niezwykle istotne. Dla tych klientów, którym zależy na czasie przygotowywanie są opcje ekspresowe. W taki sposób działa również szybki zwrot pobrań, który jest realizowany przez DPD, FedEx i K-EX. Usługa COD Express pozwala odzyskać pieniądze w ciągu 24 godzin.

Furgonetka opinie u klientów biznesowych i indywidualnych ma bardzo pozytywne. Dlatego właśnie stale jest najchętniej wybieranym brokerem. Na stronie szybko można znaleźć usługi, jakie oferuje tańszy kurier, a także dopasować zlecenie do potrzeb. Poza tym broker stale inwestuje w narzędzia, które ułatwiają i przyspieszają procesy nadawania paczek. Funkcjonalne są różnego rodzaju kalkulatory Furgonetka. Pozwalają wycenić usługę i sprawdzić, który tani kurier dostarczy przesyłkę do odbiorcy.

Integracje ze sklepami internetowymi

Dla rynku e-commerce niezwykle interesujące są integracje Furgonetki ze sklepami. To przyspiesza i automatyzuje wszystkie procesy i minimalizuje ryzyko błędów. Serwis można więc zintegrować z Allegro, eBay oraz popularnymi platformami takimi jak PrestaShop i Shoplo. To doskonała oferta dla przedsiębiorców, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Dla biznesu jest również przygotowany dedykowany cennik Furgonetki. Jest on zależny od ilości nadawanych miesięcznie paczek. Stali klienci korzystają również z konta postpaid.

Kontakt z Furgonetka

Specjalna aplikacja mobilna Furgonetka pozwala śledzić i nadawać przesyłki na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu tańszy kurier może być zamówiony niemalże w każdej sytuacji. Sama firma ma siedzibę w Warszawie i szereg oddziałów w Polsce, a większość klientów korzysta ze strony internetowej.

Pomocne bywają również artykuły umieszczane na blogu, a w przypadku wątpliwości można skontaktować z Działem Obsługi Klienta. Sprawnie działa infolinia Furgonetka. Pod numerem + 48 22 112 08 35 w godzinach 8:00-16:00 specjaliści odpowiadają na pytania klientów oraz rozwiązują problemy. Skontaktować się z Furgonetką można również za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej lub mailowo furgonetka@mail.furgonetka.pl. Działa również profil Furgonetka na Facebooku oraz kanał na YouTube: