Apaczka

Najtańszy kurier to idealna opcja dla klientów idealnych i biznesowych. Poza atrakcyjnymi cenami Apaczka kusi również różnego rodzaju opcjami dodatkowymi oraz dostępem do ofert najpopularniejszych przewoźników. To serwis z tradycjami, który szybko i sprawnie dostosowuje się do zmian na rynku i odpowiada na różnego rodzaju trendy na rynku. Właśnie dlatego szybko i skutecznie można wprowadzić integrację Apaczka ze sklepami internetowymi, co znacznie przyspiesza i ułatwia zakupy. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że ilość klientów rośnie, a sama procedura nadania paczki jest intuicyjna. Dzięki temu Apaczka opinie ma pozytywne.
Screenshot 4

Siedziba firmy Apaczka

Apaczka pośredniczy, by kurier tanio i szybko dostarczył przesyłkę prosto do odbiorcy. Na swoim koncie serwis ma prawie 20 milionów zrealizowanych zleceń. Siedziba Apaczki mieści się w Warszawie, ale bez problemu przewoźnicy dostarczają paczki na zlecenie klientów z całej Polski, a to sprawia, że tańszy kurier jest opcją dla każdego.

 

Kurier tani w Apaczka

Z ofert serwisu Apaczka korzystają przedsiębiorcy z różnych branż. Przede wszystkim są to firmy z sektora e-commerce. Dzięki współpracy z tanimi kurierami takimi jak na przykład DPD, DHL, FEDEX, Pocztex, InPost może zaoferować szereg usług dodatkowych. Apaczka proponuje na przykład wygodne pobrania czy bezpłatny moduł śledzenia przesyłek. Dzięki temu bez problemów można dopasować usługę do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą także niestandardowe opcje Apaczka takie jak zwrot dokumentów, dostawa w sobotę czy na przykład wymóg podpisu osoby dorosłej.

Jak wysłać paczkę Apaczka?

Nadanie przesyłki Apaczka polega na wypełnieniu intuicyjnego formularza online. W odpowiednie miejsca wpisuje się wagę i wymiary przesyłki. Można również wybrać opcje dodatkowe. Na tej podstawie otrzymamy informację, który jest kurier tańszy, jeśli to właśnie cena jest najważniejszym kryterium. Warto również sprawdzić cennik Apaczka, który jest atrakcyjny zarówno dla klientów okazjonalnych, jak i stałych. Na stronie internetowej znaleźć można również atrakcyjne poradniki, które pomogą przygotować paczkę do wysyłki i ją nadać oraz informacje o akcjach promocyjnych Apaczka. Serwis zachęca do polecania usług swoim znajomym. Przydatne materiały znaleźć można również na kanale YouTube

Wycena Apaczka

Tańszy kurier to doskonała opcja zarówno przy pojedynczych zleceniach, jak i tych stałych. Cennik Apaczka jest uzależniony i od podstawowych parametrów i od różnego rodzaju opcji takich jak pobranie czy ubezpieczenie. Konkretnych stawek nie znajdziemy na stronie internetowej. Apaczka wycenia usługi indywidualnie i aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się na stronie. Wówczas otrzymujemy opiekuna, mamy możliwość negocjowania stawek na przykład, gdy wysyłamy dużo i często, a także dostajemy dostęp do szeregu funkcji, które usprawniają wysyłkę paczek. Rozliczenia z Apaczką są realizowane na podstawie umowy, limitu kredytowego lub przedpłaty. Warto pamiętać o tym, że nie musimy podpisywać umowy z Apaczką, by korzystać ze wszystkich funkcji serwisu.

Apaczka integracje

Najważniejszym elementem działalności są integracje ze sklepami internetowymi Apaczka. To sprawia, że kuriera możemy zamówić na etapie zakupów. Nowoczesne rozwiązania w Apaczka Woocommerce idealnie odpowiadają na potrzeby sklepów i klientów, a integracja z Prestashop staje się często wykorzystywanym narzędziem także w zakresie obsługi sprzedaży na Allegro.

Popularnością cieszą się kody rabatowe Apaczka na przykład dla nowych klientów. Informacje o atrakcyjnych ofertach znaleźć można na stronie internetowej serwisu oraz w mediach społecznościowych.

Kontakt z Apaczką

Bez problemu można skontaktować się z Apaczka różnymi metodami. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Apaczka pracują w godzinach od 8 do 18. Można przesłać również pytania na mail bok@apaczka.pl.