Kuriernet

Popularny kurier tani to najważniejszy element oferty Kuriernet. Broker współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku i dzięki temu jest w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki. Klientów przyciąga intuicyjny panel online Kuriernet oraz atrakcyjne ceny i cała paleta opcji dodatkowych. Tym pośrednik wpisuje się w oczekiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczególnie chętnie korzystają z Kuriernet sklepy internetowe.

Screenshot 8

Jaki kurier tanio dostarczy paczkę?

Niezależnie od tego, czy wysyłasz okazjonalnie, czy też regularnie Kuriernet cennik ma bardzo korzystny. Uproszczona jest również cała procedura zamawiania i kurier tańszy szybko i rzetelnie dostarczy przesyłkę prosto do odbiorcy zgodnie z twoim zamówieniem. Dzięki temu Kuriernet opinie od klientów otrzymuje bardzo dobre i stale się rozwija. Obecnie broker współpracuje ze znanymi przewoźnikami takimi jak UPS, DHL, Hellmann czy InPost, a tym samym daje dostęp klientom do bardzo różnorodnej oferty, a także umożliwia szybkie porównanie konkretnych opcji. W efekcie bez problemu można sprawdzić, który tańszy kurier wykona nasze zlecenie na określonych przez nas warunkach. A to daje realne oszczędności.

Opcje dodatkowe Kuriernet

Opcje dodatkowe Kuriernet pozwalają dostosować usługę do swoich potrzeb. To ułatwia zarządzanie przesyłkami na każdym etapie. Dużym powodzeniem cieszą się pobrania Kuriernet. Zwracane są na konto nadawcy w najkrótszym możliwym czasie, a co za tym idzie, pomagają zachować płynność finansową. Pomimo dostępnych płatności elektronicznych w dalszym ciągu klienci chętnie płacą za przesyłkę przy jej doborze. Broker dba o to, by pieniądze znalazły się na koncie nadawcy następnego dnia roboczego od momentu odebrania przesyłki przez adresata. By ułatwić zarządzanie usługami uruchomił Kuriernet jednolitą strefę taryfową, co pozwala szybko ocenić, za ile najtańszy kurier dostarczy paczkę. Z tej strefy wyłączone są obszary mało zaludnione.

Jak nadać paczkę Kuriernet?

Aby wysłać paczkę Kuriernet, wystarczy wypełnić intuicyjny formularz na stronie internetowej. We wskazane miejsca wpisuje się podstawowe parametry takie jak waga i wymiary oraz wybiera się opcje dodatkowe. W większości wypadków są one dodatkowo płatne. Nie zapłacimy natomiast za moduł śledzenia przesyłki Kuriernet. Pozwala on ocenić, kiedy tani kurier dostarczy paczkę do odbiorcy.

Rejestracja w Kuriernet

By korzystać z oferty Kuriernet, nie trzeba podpisywać umów czy też wypełniać deklaracji odnośnie ilości wysyłanych paczek. Sama rejestracja w serwisie ułatwia zamawianie usługi oraz daje dostęp do opcji, jakie daje tańszy kurier. Poza tym powodzeniem cieszą się kody rabatowe Kuriernet oraz różnego rodzaju akcje promocyjne, które pozwalają wysyłać jeszcze taniej. Atrakcyjne ceny Kuriernet są również w opcji abonamentu. Z tego najczęściej korzystają sklepy internetowe.

Kontakt Kuriernet

Kuriernet na stronie internetowej udostępnia różnego rodzaju poradniki, które pomagają przygotować paczkę do wysyłki oraz usprawniają proces zamawiania kuriera. Tam również znaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Je można zadawać też poprzez formularz kontaktowy Kuriernet. Działa również infolinia. Pod numerem telefonu +48 22 266 86 32 można porozmawiać z konsultantem. Warto również kontaktować się drogą mailową – biuro@kuriernet.pl. Siedziba firmy mieści się w Czarnej, ale Kuriernet obsługuje klientów w całej Polsce 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Popularnością cieszy się również kanał Kuriernet na YouTube