Sendit

Sendit to popularna platforma, która jest chętnie wykorzystywana przez klientów indywidualnych i biznesowych. W prosty sposób można sprawdzić, który kurier tańszy dostarczy szybko przesyłkę do odbiorcy. Poza tym bez problemu można również dobrać różnego rodzaju opcje dodatkowe, by spersonalizować usługę. Sendit zaczął działać w 2012 roku jako serwis grupy Allegro, by po trzech latach stać się niezależnym brokerem, który współpracuje z najpopularniejszymi przewoźnikami na rynku takimi jak UPS, InPost, Poczta Polska, FedEx, DPD. Kurier tani dostarcza przesyłki do odbiorców w całej Polsce, a szereg różnorodnych narzędzi pomaga zarządzać usługami oraz monitorować drogę przesyłek. Poza tym Sendit integruje się ze sklepami internetowymi, co znacznie ułatwia zakupy oraz przyspiesza wysyłkę. 

Screenshot 7

Kurier tanio w Sendit

Rejestracji w Sendit dokonało już prawie pół tysiąca klientów, którzy okazjonalnie lub regularnie korzystają z usług brokera. Dzięki temu do ich dyspozycji jest najtańszy kurier, który wyróżnia się nie tylko korzystnymi cenami, ale również szybką realizacją zleceń oraz troską o bezpieczeństwo przesyłek na każdym etapie transportu. Z oferty Sendit korzystają więc klienci indywidualni i biznesowi. Rynek e-commerce szczególnie docenia możliwość integracji sklepów internetowych z Sendit.

Doręczenia Sendit

Klienci decydują się często na doręczenie w systemie door-to-door. Ci, którzy nie chcą czekać na kuriera Sendit mogą nadać lub odebrać przesyłkę w wybranym punkcie w ramach programu bliska paczka.pl. Poza tym działają również aplikacje, które automatyzują procesy wysyłki, integrują Sendit z Allegro czy też pozwalają na import zleceń przez CSV. Szczególnie dla sklepów internetowych takie możliwości usprawniają nadawanie paczek, sprawiają, że procesy przebiegają szybciej, a to oszczędza czas, pieniądze oraz minimalizuje ryzyko błędów.

Jak wysłać paczkę Sendit?

Jeśli interesuje cię tańszy kurier, warto porównać ceny na Sendit. Tak również szybko i wygodnie można zamówić przewoźnika, dobierając usługi dodatkowe, a tym samym personalizując ulgę. Aby wysłać paczkę, wystarczy wypełnić formularz online, wpisując w odpowiednie miejsca podstawowe parametry. Poza tym można również zdecydować się na pobranie Sendit czy ubezpieczenie. Dostępny jest również moduł śledzenia paczek. To jedno z najpopularniejszych bezpłatnych narzędzi Sendit. Na swoim koncie w panelu dostępne są zlecenia. Broker nie wymaga podpisywania umowy ani deklaracji co do ilości wysyłanych paczek. Tani kurier szybko dostarczy przesyłki do odbiorcy, a atrakcyjny cennik Sendit jest konkurencyjny. Dodatkowo na platformie dostępne są różnego rodzaju kody rabatowe.

Opinie o Sendit

Sam fakt, że do wyboru jest tańszy kurier oraz profesjonalna obsługa klientów i różnorodne usługi sprawiają, że Sendit opinie ma bardzo pozytywne. Poza atrakcyjnym cennikiem usług broker przygotowuje specjalną ofertę dla firm. Rozliczenia w opcji Biznes Sendit są dostosowane do potrzeb i możliwości klientów. 

Kontakt Sendit

Na stronie internetowej Sendit znajdują się formularze kontaktowe, które ułatwiają komunikację ze specjalistami oraz dają dostęp do interesujących nas treści. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, ale broker obsługuje klientów w całej Polsce.

Bez problemu można również skontaktować się przez infolinię Sendit, która działa od poniedziałku do piątku pod numerem 71 750 03 10 lub mailem biuro@sendit.pl. Przydatne informacje znaleźć można również w mediach społecznościowych i na kanale marki na YouTube.