Epaka

Broker kurierski Epaka to jeden z najpopularniejszych pośredników, który sprawia, że oferta, jaką ma najtańszy kurier, jest na wyciągnięcie ręki. Z tej opcji chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z różnych branż. Broker dynamicznie się rozwija, dostosowując narzędzia do zmieniających się technologii oraz potrzeb klientów. W efekcie Epaka opinie ma bardzo pozytywne. Nadawcy i odbiorcy sprawnie poruszają się po intuicyjnym interfejsie, a integracje ze sklepami internetowymi Epaka sprawiają, że zakupy są szybsze, prostsze i minimalizuje się ryzyko różnorodnych błędów.

Screenshot 5

Ile kosztuje tani kurier?

Atrakcyjny cennik Epaka to jeden z ważniejszych argumentów przy wybieraniu tego brokera. Kurier tanio dostarcza przesyłki międzynarodowe i krajowe, dokładając starań, by dotarły one szybko i bezpiecznie. W efekcie elastyczne warunki oraz szereg opcji dodatkowych Epaka pozwalają dopasować usługi na przykład do specyfiki prowadzonej działalności. Konkretna cena wynika z wprowadzonych w formularz podstawowych parametrów oraz wybrania dodatkowych możliwości takich jak na przykład pobranie czy ubezpieczenie. Dzięki temu w prosty sposób można sprawdzić, który tańszy kurier Epaka zrealizuje najlepiej dane zlecenie.

Siedziba Epaka

Epaka działa w całej Polsce. Dysponuje 24 oddziałami i ma ponad 140 stacjonarnych placówek, które działają na zasadzie franczyzy. Coraz więcej osób decyduje się więc na współpracę z Epaka tak jak prężnie rozwija się cały sektor. Siedziba firmy znajduje się w Łukowie.

Jak wysyłać przesyłkę z Epaka?

Przesyłkę Epaka nadaje się poprzez wypełnienie intuicyjnego formularza online. Na tej podstawie zostaną przedstawione propozycje różnych przewoźników. Tym samym tańszy kurier zabierze od nas przesyłkę i dostarczy ją do odbiorcy w najkrótszym możliwym czasie. Poza tym można również odebrać lub nadać paczkę w punkcie stacjonarnym Epaka, które są rozlokowane w całej Polsce. To niezwykle wygodna opcja, która idealnie wpisuje się w tryb życia współczesnych ludzi. Bez problemów można również śledzić przesyłkę Epaka w funkcjonalnym module. Kuriera można również zamówić przez telefon. Epaka kontaktuje się z klientami, a konsultant doradza, jak przygotować przesyłkę oraz pomaga rozwiązać różnego rodzaju problemy.

Jakie przesyłki można wysłać z Epaka?

Wielu klientów zastanawia się, który kurier tańszy lepiej przywiezie paczkę. Priorytetem jest cena oraz szybkość realizacji zlecenia. Poza tym jeśli wysyła się z Epaka przesyłki niestandardowe, palety, paczki wymagające specjalnej obsługi, to niewątpliwie to kryterium trzeba również brać pod uwagę. Popularnością cieszą się również wysyłki międzynarodowe. Epaka do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy też w dowolny zakątek świata przewozi różnego rodzaju mniejsze i większe przesyłki. To doskonała opcja dla firm z różnych sektorów oraz klientów indywidualnych.

Kurierzy Epaka

Z Epaka współpracują najlepsi przewoźnicy na rynku tacy jak UPS, DPD, K-EX, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL. To oni szybko i tanio dostarczają tysiące paczek dziennie, przede wszystkim te wysyłane przez sklepy internetowe. Integracja z systemami pozwala Epaka sprawnie zarządzać usługami. Paczki docierają do odbiorców zazwyczaj następnego dnia, a wielu kurierów dostarcza je nawet w sobotę. Klienci wybierają również spośród różnych opcji dodatkowych Epaka takich jak pobranie czy ubezpieczenie. One oczywiście wpływają na ceny Epaka.

Kontakt Epaka

Poza funkcjonalna stroną internetową Epaka wiele informacji można uzyskać w punktach stacjonarnych brokera. Prowadzi on również kanał na YouTube oraz działa w mediach społecznościowych.  Różnego rodzaju porady pomagają odpowiedzieć na pytanie, jak zapakować paczkę do wysyłki oraz omawiają inne ważne problemy.

Kontakt z Epaka jest możliwy również przez Biuro Obsługi Klienta, które działa w dni robocze pod numerem +48 666 999 392 w godzinach 09:00 – 17:00 lub mailem bok@epaka.pl.

Aby skorzystać z oferty Epaka, nie trzeba podpisywać umowy. Broker nie wprowadza również abonamentu, opłacie podlegają konkretne zlecenia. W propozycjach znajdziemy również bezpłatne materiały do pakowania przesyłek. Epaka posiada również licencję na wykonywanie transportu rzeczy w zakresie krajowego transportu drogowego.